Generator kodów QR

Tekstowy

Zawartość typu tekstowego pozwala na stworzenie najbardziej uniwersalnego kodu. Służy do przechowywania dowolnej treści lub danych. Możesz tutaj zamieścić na przykład identyfikator oznaczanego produktu, numer faktury lub treść pytania konkursowego.

Częste pytania

Jeżeli tworzysz zwykły, statyczny kod QR, czyli taki, który zawiera w sobie bezpośrednio link do Twojej strony www, to taki kod będzie działał zawsze.  Ktokolwiek zeskanuje ten kod, za każdym razem otrzyma link bezpośrednio do tego adresu. Nasz ogólnodostępny generator kodów QR tworzy linki statyczne, więc nie musisz mieć obaw, że kod straci kiedyś ważność.

Dane wprowadzane do generatora zapisywane są krótkoterminowo w dedykowanej pamięci systemu wyłącznie w celu umożliwienia wygenerowania kodu QR oraz jego pobrania w formie gotowego pliku obrazka. Dane te są automatycznie czyszczone i nie podlegają dalszemu przetwarzaniu.

Generator kodów QR dostępny bez logowania w podstawowej wersji jest bezpłatny do dowolnego użytku, w tym komercyjnego.

W naszym serwisie dostępne są także funkcje rozszerzone, dostępne na Koncie klienta. Możesz tam gromadzić wygenerowane kody lub na przykład tworzyć i zarządzać kodami dynamicznymi. Funkcje te działają po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu. Aby korzystać z nich w pełni niezbędne jest zakupienie wybranego abonamentu. 

Nie ma możliwości "przypadkowego" skorzystania z funkcji płatnej. Po prostu są one niedostępne przed ich zamówieniem.

Zobacz pełną listę FAQ