O serwisie QR Online

Generator kodów QR

Tworzenie kodów QR łatwiejsze niż kiedykolwiek

Serwis QR Online powstał wiele lat temu z myślą, aby służyć jako prosty generator kodów QR. W tej dziedzinie, w ciągu kilku lat stał się numerem 1 w polskim Internecie.

Dlaczego? Wielu klientów i znajomych prosiło nas o pomoc przy tworzeniu, czy zrozumieniu działania kodów QR, których popularność pojawiła się początkowo w Japonii a następnie przelała na zachód Europy. Dostępne wówczas aplikacje i generatory on-line były skomplikowane i w większości przypadków płatne.

Zależało nam na popularyzacji tej technologii w Polsce, dlatego, poza generatorem kodów, udostępniamy informacje, przykłady zastosowania i służymy poradą w tym zakresie.
Doradzamy i wdrażamy rozwiązania oparte na kodach QR między innymi w takich branżach jak usługi serwisowe, eventowe czy handel.
Portal kody QR

QR Online dzisiaj

Generator kodów QR

Bezpłatny i prosty w użytkowaniu generator kodów QR. Tworzysz kody, które działają zawsze i wszędzie.

Kody dynamiczne

Kody QR dynamiczne to specjalne rodzaje kodów QR, które zawierają zmienne dane lub informacje, które można aktualizować lub modyfikować po utworzeniu kodu.

Źródło wiedzy i pomysłów

Na naszym blogu udostępniamy Państwu ciekawą i wartościową wiedze na temat technologii, przedstawiamy przykłady zastosowań i możliwości kodów QR.

Poczytaj bloga

Zdobądź wiedze na temat kodów QR i ich możliwości.

Przeglądnij FAQ

Poszukaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz dedykowane rozwiązanie.

Wypróbuj konto przez 30 dni bezpłatnie

Zacznij dziś!

Skorzystanie z wersji testowej nie zobowiązuje do kontynuacji usługi płatnej. W każdym momencie możesz zrezygnować.