Blog

Kody QR. Generator kodów QR. Informacje, aktualności, nowości, programy

Kody QR w logistyce i transporcie

Data:

Kody QR w logistyce i transporcie

Zastosowanie kodów QR w logistyce i transporcie jest wszechstronne, a jedną z najważniejszych cech, która sprawia, że są one tak efektywne, jest funkcja korekcji błędów.

Jak Kody QR rewolucjonizują Świat Reklamy i Marketingu

Data:

Jak Kody QR rewolucjonizują Świat Reklamy i Marketingu

W dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowym, marketing i reklama nieustannie szukają nowych metod dotarcia do klientów. Jednym z innowacyjnych narzędzi, które zyskało na popularności w ostatnich latach, są kody QR. Te małe, kwadratowe kody stały się potężnym narzędziem w arsenale marketerów. W tym artykule przyjrzymy się, jak kody QR zmieniają oblicze reklamy w tradycyjnych mediach, takich jak banery, ulotki i gazety.

Budowa kodu QR

Data:

Budowa kodu QR

Jaki kod QR jest każdy widzi, chciało by się powiedzieć. Każdy wydaje się podobny, zbudowany z nieregularnych czarno-białych modułów. Można jednak zawsze wyróżnić na ich obszarze charakterystyczne, często symetryczne elementy. Co oznaczają i do czego służą? Myślę że watro poznać parę technicznych informacji.

Kod QR przestał działać - co teraz?

Data:

Kod QR przestał działać - co teraz?

Bardzo często kontaktują się z nami użytkownicy kodów QR, którzy z przerażeniem stwierdzają, że ich kod, nadrukowany na 1000 plakatów, tabliczkę pamiątkową czy 5.000 wizytówek przestał nagle działać. Zamiast ich pięknej strony, po zeskanowaniu kodu QR pojawia się nieciekawy komunikat, najczęściej w języku angielskim, że kod jest nie aktywny bo minął okres jego ważności.Wypróbuj konto przez 30 dni bezpłatnie

Zacznij dziś!

Skorzystanie z wersji testowej nie zobowiązuje do kontynuacji usługi płatnej. W każdym momencie możesz zrezygnować.